Volt Orbánnak egy képe, amikor leírta, hogy a háborús uszítókkal szemben állni kell, mint Pisti a vérzivatarban

Orbán: Rajtam, magyarokon kívül

Öt hét után látogatott el újra Orbán Viktor a Kossuth Rádió reggeli műsorába, a hosszú kihagyás meg is látszott rajta, időnként szokatlanul összeszedetlen volt.

Például a benzinárnál:

Vagy a hol magas a magas infláció, és ezt hogyan érdemes nézni Párizsból, Párizsból.

A rutin azért megsegíti az embert, a háború mögött megtalált Soros György már flottul ment.

A riporter lelkes kérdéseire sokat beszélt Orbán arról, hogyan harcolta ki egymaga az olajembargó alóli mentességet. Vagy hát nem is ő, hanem Magyarország, illetve mégis ő. Olyan csatát vívott meg, ahol szerencsére nem kellett erőből menni.

És el is jutottunk oda, hogy Orbán=magyarok.

Volt Orbánnak egy képe, amikor leírta, hogy a háborús uszítókkal szemben állni kell, mint Pisti a vérzivatarban.

A teljes interjú itt nézhető meg.https://444.hu/2022/06/10/orban-rajtam-magyarokon-kivul

Egy válasz

  1. LEGYÉL TE is a KAZÁR ZSIDÓ HALÁLLISTÁJÁN!!!
    A háttérhatalom génnyomorultjainak megnevezésétől mindenki fél, mint ördög egy mű- és maffiaállam, nem ejtünk érte könnyeket! XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

    Szerrel és tettel: PáLoS TReND

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű