Nem volt még elég?

3 Responses

  1. NEM
    „Még, még, még és még!
    A burzsujnak soha nem elég.
    Lásd, lásd, lásd, már lásd,
    A sorsod az elpusztulás!
    Az országnak harmada éhengebed,
    Az éhség, a szenny marja fel testedet,
    Éhhalálra ítélt ez a rend.
    A gégédre hurkol statáriumot,
    És tapsolnak hozzá a rongy árulók,
    Büchlerek, Propperek, Peyerek.

    Vörös Csepel, zúgjon a hangod,
    Váci út felelj neki!
    Dunántúl, Alföld együtt a harcban,
    Jelszavad megrengeti, rengeti.
    Nem fogunk pusztulni éhen,
    Nem tűrünk csendben tovább!
    Vörös Csepel, vezesd a harcot,
    Kenyeret, munkát!”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű