Jó volt vinni a böröndjüket, jó volt egy kicsit átvállalni a terhüket, és jó volt látni, ahogy a bajban is megkönnyebbülnek: nincsenek egyedül

3 Responses

  1. Szia Péter!
    Én is ott voltam tegnap az ukrán határon, csak Beregsurányban!
    És én is vittem menekültet a szolvák határra, mert ezt kérte a Magyar Vöröskereszt képviselője.
    Ezekkel az agyhalott hozzászólókkal nem kell foglalkozni!
    Mit csinál közben a fidesz?
    Ma reggel szól a telefon, és mondja a hívó, hogy a 30-50 év közötti emberek ha most nyugdíjmegtakarítást kötnek 50 %-al támogatja Orbán! Hát nincs is most ettől fontosabb!
    Mondjuk nem kellett volna ellopni a nyugdíj megtakarításokat amikor 2010-ben hatalomra kerültek!
    Hogy ezeknek a háború szomszédságában is csak erre hajlik az eszük, egyszerűen gyalázatos!!

    1. Meg arra is hajlik az eszük, hogy egyesek miért tesznek ki sárga-kék színeket és miért nem nemzeti lobogót. Valamelyik jószívűnek ez volt a hozzászólása.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű