Úristen, mik ezek a kutricák a miskolci Tiszai aluljárójában? Küldjél egy fotót

24 Responses

      1. Hát ahogy elnézem a ti kétéves sportállások körüli koordinálásokat.
        ????
        A Vajda ékszer-zálog ácsolat lassan a világörökség része lesz.

        Húzzatok már rá valami olyan rongyot, mit tettétek azt az Avas- szálló
        esetében.
        vagy a 60 éves ( lásd cementgyár kárpótlás) jogászkodási vita végét
        meg nem várva, váltsátok ki valami rozsdamentes rúd ( lásd centrum
        szökőkút) térplasztikával. természetesen az élet- és vagyonbiztonságot
        szem előtt tartva.

        Legyen már valami ötletetek.

        Kriza befejezte a félbe-szarba itt hagyott beruházásaitokat és újakat kezdett. (valami 175 projekt) Tartoztok munkájának befejezésével.
        2006-tól mocskoljátok mert merészelt elindulni Káli ellen. Elég volt!

        3
        7
        1. toppants a lábacskáddal, akkor lehet hogy valaki ott a közelben kifújja az orrodat

          5
          1
        2. Felmondtad a megszokott kötelező baromságaidat, mehetsz dolgozni szekus.Mindjárt nyit a kormányhivatal.

          8
          1
          1. „Stirlitz benyit Müller irodájába. Egyenest odaáll Müller elé, és azt mondja neki:
            „Obergruppenführer, nem állna be a Szovjet hírszerzéshez? Jó a fizetés!”
            Müller megdöbbenve mered Stirlitzre, aki folytatja:
            „Bocsánat, nincs egy aszpirinje?”
            Stirlitz tudta, hogy az emberek csak a beszélgetések végére emlékeznek.”

  1. Mit durrogsz fideszparaszt? A Vajda zálogházra a cementgyárra valahogy nem jutott időtök 9 év alatt és most itt vered nyálad, te féreg? Mennyibe is fájt nekünk az egyetemi fűtőmű, és román rokonság kistafírozása?
    erről pofázz!

    7
    1
    1. Kérdezd a fűtőmű telek ügyintézőjét Kelebia nemzetközi repülőtér megálmodóját meg a szőke herceget az ámerikás rockmúzeum tanulmányútjáról.
      Ott ül melletted a felvirágoztatási felügyelőbizottságban. A n-edik sportállásod
      szünetében kérdezd őt bátran.

      6
      3
        1. a Halmai?
          Hát az nem volt kevés, de megnyerte a pereket.

          Most mi van benne az elvtársak szerződésében?

        1. miskolci bolsik aljassága

          A 28 vezetőből 3-nak volt kötődése Erdélyhez

          Annyira győztetek, lassan itt a félidő, kifújtatok?
          Ennyi volt? Melyik elvtárs nem jött még vissza?

  2. K.rva sokat járhat a fénykép készítője a Tiszai aluljáróban ha most vette észre! Az már Kriza idején is ott állt!
    Akkor nem hűledezett?

          1. Akkor azóta azért megy flottul minden, mert se szeku, se román rokonság, se menedzselés
            ?????
            Hogy bírjátok?

  3. Ebben bajnok mindkét oldal. A visszafelé mutogatásban. Hogy ők se csináltak meg valamit. Így hát mi sem.
    Ha ilyen satnya lett volna az emberiség miután lejöttünk a fáról, még a kőbaltánál sem tartanánk. Mert az előző hordavezér idejében sem találta föl senki 🙁

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű