Itthon. Nagyot nőtt az öngyilkosság miatt elhunytak száma is

Kimondottan nagyot nőtt az öngyilkosság miatt elhunytak száma is. A 2019-es 1550 főről 1706-ra változott a számuk, vagyis egy kilenc éves csökkenő folyamat tört meg. Emberölés áldozatai pedig 306-an lettek, 30-cal többen, mint egy évvel korábban.https://hvg.hu/itthon/20211028_ksh_2020_demografia_halal_koronavirus

Egy válasz

  1. Hagyjuk már ezt az ökörséget, hogy másra kenjük a 12.000 fős többlethalálozás okát, mint a covid.
    150-nel lett több öngyilkos. (Sikeres volt a depresszió-propaganda, gratula!) Ez a 12 ezres növekedésnek alig több, mint 1 %-a.
    Inkább arról írjon valaki magyarázatot, hogy hol van az oltások hatékonysága?
    Miért ugyanakkora a napi fertőzöttek száma, mint tavaly?
    Miért ugyanannyi, sőt kicsivel több az elhunytak száma, mint tavaly? Miért nem csökken ez a szám?
    Miért nem mutat a járványgörbe semmilyen változást a korlátozó intézkedések bevezetése után? És akkor mi értelme a korlátozásoknak?
    Ideje lenne, hogy kiálljon valaki, és őszintén belemondjon a kamerába pár őszinte mondatot. Hogy pl
    „Kotyvaszt s magát Istennek képzeli.
    De hogyha elfecsérli s rontja majd
    A főztet, akkor gyúlsz késő haragra.
    Pedig mit vársz mást egy műkedvelőtől?”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű