Az eszakhirnok.com infója szerint, holnap a miskolci közgyűlés arról is dönt, hogy 100 millióval fogják támogatni a DVTK-t, és felvesznek egy nagyobb kölcsönt, hogy elkerüljék az összeomlást

Az eszakhirnok.com infója szerint, holnap a miskolci közgyűlés arról is dönt, hogy 100 millióval fogják támogatni a DVTK-t, és felvesznek egy nagyobb kölcsönt, hogy elkerüljék az összeomlást. Ja és betesznek a „zaciba” egy- két ingatlant.

18 Responses

  1. majd a sajtóosztály jól megmondja hogy minden jó ahogy szokta, csöbör meg a dvtk meg örül

    11
    1
  2. Vajon a Holding most melyik vállalkozásával veteti fel és vajon a város milyen garanciát ad mögé?

    14
  3. Mostmár nem lesz egyetlen kurva nap sem az évben, amikor ez a Földes szégyene ne provokálná Miskolc lakosságát?

    10
    2
  4. A kutyaütőkbe felesleges pénzt önteni, különösen akkor, amikor a város ezer sebből vérzik. Flancos építmények, személyi használatú autók borzolják a lakosság idegeit. Eredmény pedig sehol, a sportélet pedig már régen összeomlott.

    10
    2
  5. Milyen egy gerinctelen társaság, és ezek ígértek változást Miskolcon?
    Ugyan úgy lopják a város pénzét, ugyan úgy pénzelik a Holdingot, ami egy feneketlen kút, mint a volt fidesz garnitúra. Felháborító! De fontos, hogy legyen millió alpolgármester, meg mini golfpálya, meg hasonló baromságok. Jó utak, tömegközlekedés stb. nem fontos!
    Veres teljesen alkalmatlan polgármesternek, időnként tükörbe kellene néznie!
    Az Alaptörvényben biztosított szólás szabadsággal éltem! / ez a cenzornak szól/

    13
  6. Ezek ennyit tudnak.Eladósítani,rombolni.
    Amúgy miért nem a stadion megy a zaciba!?
    NB 2-es csapatba is öntik a pénzt.Buszok meg rohadnak!Virágozzék!

  7. Ez megint az az eset, amikor a szocik kifogynak a mások pénzéből. Kezdésként kaptak 2 milliárdot, két év alatt ezt eltapsolták, most meg felvesznek újabb 3,4 milliárdot nyilván úgy, hogy majd a következő városvezetés fizesse majd vissza. Semmi racionalizálás, semmi ésszerű működési költség csökkentés, vezetői fizetések az egegben, újabb és újabb sportállások és céges autók, stb… Virágozzék…

  8. A Fidesz mesterségesen felduzzasztotta a DVTK- t felesleges szakosztályokkal. Azért mert ellenzékben vannak ne csak dumáljanak hanem tegyenek valamit a club megmentéséért. A felelősséget átruházni egyszerűbb, mint megoldani egy kialakult pénzügyi válságot.

    3
    2
    1. az újságok szerint;
      foci DVTK — Mészáros
      nem foci DVTK — Leisztinger

      melyikük támogatta Miskolc győztes polgármesterét?

      2
      1
  9. Naaaaa, Csöbör alapítványa is kapott egy eddig közpénzből működő iskolát, szép volt orbánrendszer

    2
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű