Sokan csalódásként vagy árulásként értékelték, hogy az úszóbajnok a Fidesz szolgálatába állt.
Most a szalonképes kommentek közül mutatjuk a legjellemzőbbeket:








Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Sokan csalódásként vagy árulásként értékelték, hogy az úszóbajnok a Fidesz szolgálatába állt.
Most a szalonképes kommentek közül mutatjuk a legjellemzőbbeket:








10 Responses
Számomra ezzel beárazta a hozzáállását a tiltott teljesítmény növelő szerekkel kapcsolatban.
Hú,de hülye vagy!
hajrá Dani! ne törődj a fanyalgókkal!
Pedig nem is úgy néz ki, mint egy kurva
Minden sportoló elvesztette tisztességét, aki összebútorozott bármely politikával.
Most eggyel többen lettek!
Egyel több volt sportoló a FIDESZ-tribűnön . . .
Semmi gond.
Kurzusváltáskor majd köpönyeget cserél mint Pozsgay elvtárs . . .
Ez kétéves sztori?Honnan kapartátok ezt elő és miért?
Nem az első eset……Schmidt P.,Borkai, stb.stb…..
viszont nagyon jól jövedelmez…….
Kíváncsi lennék, hogy
milyen tanácsokat tud adni kakadunak……
esetleg, hogy melyik nagykövetet kéresse be ???
Vak vezet világtalant.