Nagy siker Miskolcon az előválasztás

11 Responses

    1. Hiába minden, Klárika meg a perfektangol karigeri mögött Jakab eléggé lemaradt.:)

      4
      1
    2. Minden azért a pár kényelmes listás helyről szól. A választáson esélytelenek, de a befutó hely és a négyéves, felelősség nélküli láblógatás, meg a lóvé mindnek kell.

      5
      1
  1. Elsőfokon kemény verseny, az ország számára valódi tét nélkül.
    Itt a tét csak az, hogy kik startolhatnak rá a húsosfazékra.
    Vegyük észre, hogy a fene nagy összefogásban nem készítettek, nem ismertettek egységes, minden induló által elfogadott, számonkérhető programot…
    Mit is akarnak? Nyerni. Aztán?
    A választás MÁSODFOKON fog eldőlni.
    Ezek a csóringer éhenkórászok, komcsi milliárdosok, jobbról balra evickélők, bájosan mosolygó mindenre alkalmatlan tanulatlanok addig megeszik egymást.

    9
    1
  2. „Ez az ellenzék simán tökreteszi a gazdaságot 2/3 nélkül is. Adót emel, alanyi jogon segélyez. Ettől megint megnő a munkanélküliség, lerohad az ipar, és ott leszünk megint, mint mikor Gyurcsányt lecserélték a csődközeli helyzet miatt. Csak most már Bajnai sincs.

    Egyáltalán, feltűnően tehetségtelenebbek az ellenzéki politikusok manapság, mint mondjuk 20 éve. Pedig azoknak a jobb képessége se volt elég egy működő gazdasághoz.”

    5
    2
  3. Siker? Attól függ, hogy kinek. A választóknak biztos, hogy nem, mert teljesen mindegy ki-kik nyerik, politikus egy fajta van, ugyanabból az alomból valók, kormánypárt vagy ellenzéki összefogás egy és ugyanaz. A lényeges nagy problémákkal nem foglalkoznak, egészségügy, szociális szféra, nyugdíjak igazságos rendezése, elszámoltatás. Nekik mindegy, hogy nyernek vagy veszítenek, a legkirályabb ellenzékben lenni. Nincs semmi felelősség és a legjobb, hogy nincs 1 nagyfőnök de a lóvé meg ugyanannyi.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű