Büszke vagyok a norvég női kézilabdacsapatra, amiért tiltakoztak a sportruhájukra vonatkozó szexista szabályok ellen

Pink felajánlotta, hogy kifizeti a norvég női kézilabdacsapat bikinibírságát

 

Pink amerikai popsztár felajánlotta a norvég női strandkézilabda-válogatottnak, hogy kifizeti a csapatra kirótt 1500 eurós bírságot, amit azért kaptak, mert mert túl hosszú alsóban játszottak.

„Nagyon büszke vagyok a norvég női kézilabdacsapatra, amiért tiltakoztak a sportruhájukra vonatkozó szexista szabályok ellen”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű