„A Városháza melegbárjából KariGeri irányításával LMBTIQ-szabadcsapatok virággal és plüssmackókkal felfegyverkezve fogadják a déli határon a muszlim agysebészeket, miután Jakab a „melóstól” elkobzott munkagéppel lebontotta a kerítést.”
Én még a tömény demagógia hatása alatt vagyok ????
„Dalra fakadt a Jobbik miniszterelnök-jelöltje.
„Az éneklésért elnézést, a szöveg a lényeg!” – írta Jakab Péter, aki a Jobbik képviselőjelöltjének, Zágráb Nádornak a kíséretében fakadt dalra.
„Ez az ország a tied is,
Hegyeshalomtól Záhonyig.
Ez az ország nem Ázsia,
kicsit arrébb van az őshaza.
A pénzeszsákok elverik a pénzt,
te meg csak robotolsz, kérve kérsz.
Megvan az eszed, de túl nagy a szád,
örülsz, ha este hazatalálsz.
Mercedes, Volvo, Mitsubishi,
helikopterrel erre nagyon ciki.
A Balaton partján Mészáros az úr,
egy kérdésem van gyerekek:
ki tud itt magyarul?”
Nyugdíjas, iskola igazgatóhelyettes és vállalkozó a státuszuk. Képviselői tiszteletdíjuk és egyéb juttatásuk ugyanannyi, mint dr. Soós Attiláé vagy dr. Nagy Ákosé. Hogy dr. Kiss János miniszterelnöki biztos mennyit szakit a semmiért, az ogy. kampányát ezzel is megízzesítve… Na az a közpénzekből való perverzítás!
Tudjuk! Dr. Becskeházi Attila Csaba
a Paksi Atomerőmű kapacitásának fenntartásához kapcsolódó infrastruktúra-fejlesztésért, innovációért és lokalizációért felelős államtitkár fizuja ugyanannyi mint a nagy-nagy Párbeszéd párt frakcióvezetőjéé , Szabó Tímeáé.
Amerikában kiképzett Szabó Tímea milliókat képvisel.( ő mondta) Mi is lenne velünk , ha Tímcsike , Burány elvtárs segítségével nem volna …Na az a közpénzekből való perverzítás!
„Öt évig újságíróként brit és amerikai lapoknak, valamint hírügynökségeknek tudósított Magyarországról. Később a Harvard Egyetem jogi karának egyik kutatóprogramjához került, először kutatóként, majd kutatásvezetőként. Az ENSZ megbízásából itt fegyveres konfliktus-megelőzési stratégiákról, illetve sérülékeny csoportok védelméről folytatott kutatásokat.
2001-ben három hónapig Pakisztánban dolgozott az International Rescue Committee nevű civil szervezetnél, ahol többek között az afgán menekültek kérdéseivel foglalkozott.
A 2001. szeptember 11-ei terrortámadás előtt egy héttel tért vissza Bostonba, ahol a támadást követően az afgán konfliktus rendezésével kapcsolatosan folytatott kutatást. Az amerikai bombázások befejeztével Afganisztánba költözött és Kabulban egy ideig a Harvard megbízásából az ENSZ afganisztáni missziójával dolgozott együtt. Feladata az új afgán kormány kapacitásfejlesztésének elősegítése volt. Néhány hónappal később csatlakozott a CARE International szervezetéhez, ahol egy országos emberi jogi felmérést vezetett.
2003 őszén visszaköltözött Magyarországra, majd 2004 elején csatlakozott a Magyar Helsinki Bizottsághoz, ahol közel négy évig koordinálta a Menekült Programot. 2008-ban a Lehet más a politika! nevű mozgalom egyik alapítója volt, majd annak párttá válása után választmányi tagja….”
1
Ajjaj ! Akkor mit össze nem hazudott Lackner a választás előtt
oszt megválasztottátok . Vagy ő VÁLASZTOTT, titeket?
„„Vannak, akik azt mondják, ha nem keresed meg az évi százmilliót a kerületi politikában, hülye vagy” – legalábbis Lackner Csaba kispesti MSZP-s önkormányzati képviselő szerint, aki a Magyar Nemzet és a Hír TV birtokába jutott, több órás hangfelvételen, a jelek szerint drogpartin beszél arról, hogyan osztozkodtak a pénzen és a hatalmon a baloldali képviselők az elmúlt években.
Döbbenetes hangfelvételek láttak napvilágot nemrégiben. A többórás hanganyagon Lackner Csaba MSZP-s képviselő és baráti társasága a jelek szerint drogozás közben arról beszélgetnek, hogy hogyan osztozkodnak a pénzen és a hatalmon a baloldali képviselők.
A képviselő ugyanis azt ecseteli egy társaságban, ahol elmélkedés közben egy fehér port tartalmazó zacskót a ventilátor előtt szárít: „ahol a pénz elosztásáról döntenek, ott a hatalom, ott a pénz, ott az erő”. Hogy milyen pénzekről beszélhetnek, csak sejthetjük, hiszen az is elhangzik: Kispest Önkormányzata tavaly felvett 1 milliárd forint hitelt úgy, hogy közben majdnem 800 millió forint tartaléka is volt a kerületnek. És mindez elmondása szerint Kránitz Krisztián MSZP-s képviselőn, a vagyonkezelő vezetőjén ment keresztül, „senki nem sajnálta tőle” – bármit is jelentsen ez.
„Aki az önkormányzati politikában nem keres évi százmillió forintot, az hülye. És az is igaz, hogy aki jól csinálja, az igazából nem a büdzséből veszi el, hanem olyan emberekkel köt szerződést, meg olyan eladások vannak, ahonnan a külső vállalkozóktól jön vissza” – hangzik el Lacknertől. És még a mértéket sem kell találgatnunk.”
– Én azt a pénzt, amit megkeresek havonta, legalább nyolc, kilenc vagy tíz új építésű, 40-50 négyzetméteres ingatlanomnak kellene lenni, hogy azok kiadásából azt a havi bevételt tudjam fedezni. Ezek értéke 300-400 millióra is rúghatna. Ahhoz, hogy másfél milliót mindenféle munka nélkül beszedjél. A lakás után az szja-t le kell adóznod, meg ugye be kell vallanod, hogy honnan a f…szomból van – vázolja fel Lackner. Majd azt is hozzáteszik: „ezért csinálta Péter k@va okosan”, utalva Gajda Péterre, de ezt a gondolatmenetet végül nem fejtik ki bővebben. Arról egy másik hangfelvételen beszélgetnek, hogy Gajda Péter itthon ingatlanokba fekteti a pénzét. „
ja, a képviselői tiszteletdíjuk. Simonnak még az sincs, mi?
Adok egy friss „Vásárhelyi Mária”-t a toporgó miskolci mszp-nek. ????
„Vásárhelyi Mária
Egyre inkább az a meggyőződés alakul ki bennem, hogy a „gyurcsányozás” valódi célközönsége a tudatos ellenzéki szavazók egy része. És ez nem azért van így, mert az állami propagandagépezet őket akarja elbizonytalanítani, hanem azért mert már csak rájuk hat a gyurcsányozás, mégpedig oly módon, hogy elhiszik, hogy ha Gyurcsány nem lenne a politikai élet szereplője, akkor sokkal nagyobb esélye lenne az ellenzéknek a győzelemre. Szóval ők a fideszes propaganda első számú áldozatai. Egyrészt azt gondolom, hogy a bizonytalanok közül a gyurcsányozással és ezzel a silány „gyurcsány-show” kampánnyal már senkit nem lehet megijeszteni, 15 éve tudják, hogy ki Gyurcsány, ha eddig nem féltek tőle, ezután sem fognak. A fidesz-szavazókat meg nem kell győzködni, ők úgyis tudják, hogy Gyurcsány=Ördög. Tehát maradnak azok az eltökélt ellenzéki szavazók, akik bedőlnek a fideszes kampánynak és minden adandó alkalommal elmondják, hogy „Gyurcsánnyal nem lehet győzni”, „Gyurcsánynak vissza kéne vonulnia”. Na de könyörgöm, miféle elképzelés az, hogy a jelenleg legnagyobb ellenzéki párt vezetője vonuljon vissza?! Hiszen mindannyian tudjuk, hogy ha Gy. visszavonul, akkor ez a párt nincs. Azt pedig láthatjuk, hogy egy erős középpártot felépíteni a semmiből nem kis eredmény, Gyurcsányon kívül ez senkinek nem sikerült eddig. Nézzük meg hány ellenzéki párt toporog évek óta a bejutási küszöb körül vagy alatt és nem sikerül növekednie. Gyurcsány ott van és a pártjának van legalább egymillió szavazója. Ezt tudomásul kell venni minden ellenzéki szavazónak, függetlenül attól, hogy rokonszenvezik-e vagy sem a DK elnökével. És azt is tudomásul kell venni, hogy aki bedől és ezt a „Gyurcsánynak vissza kell vonulnia” mantrát nyomja, az árt az ellenzéknek és a fideszt segíti, ha nem is ezt szeretné.”
Mekkora barom vagy te.! Szabó Tímea vajon mit csinált évekig Afganisztánban? Gyűjtötte az információkat. És vajon kinek? Tudjuk a választ. Majd a magyar Parlamentben mocskos szájjal szidja a kormányt. Kiket képvisel ez az 1%-os párt?Egy harmatgyenge politikus, tele hazugságokkal, nemzetgyűlölő, programnélküli politikai senki. Ne hasonlítsd össze egy konkrét projekt beruházásáért szakmai felelősséggel tartozó emberrel.
20 Responses
„Csak becsület kell hozzá, és tiszta józan ész, csak bacsület kell hozzá, és tiszta józan ész” – ja, bocs nem ide.
Gennycunami
Krumpliosztás volt?
Á, csak a dobrev-hívők Karácsony Gergő gyerek észosztására várnak.
Most akkor Dobrev és Karácsony ellenfél vagy mindketten Jakab szövetségesei?
Mi a különbség közöttük fidesz ócsárlásban?
„A Városháza melegbárjából KariGeri irányításával LMBTIQ-szabadcsapatok virággal és plüssmackókkal felfegyverkezve fogadják a déli határon a muszlim agysebészeket, miután Jakab a „melóstól” elkobzott munkagéppel lebontotta a kerítést.”
Frissítette a rendőrség a top 50 körözött bűnöző képét a honlapján.
„kommenisták” – mondta dédapó őszinte undorral az ilyen népségre
Hegedűs és a két kontrás…
Én még a tömény demagógia hatása alatt vagyok ????
„Dalra fakadt a Jobbik miniszterelnök-jelöltje.
„Az éneklésért elnézést, a szöveg a lényeg!” – írta Jakab Péter, aki a Jobbik képviselőjelöltjének, Zágráb Nádornak a kíséretében fakadt dalra.
„Ez az ország a tied is,
Hegyeshalomtól Záhonyig.
Ez az ország nem Ázsia,
kicsit arrébb van az őshaza.
A pénzeszsákok elverik a pénzt,
te meg csak robotolsz, kérve kérsz.
Megvan az eszed, de túl nagy a szád,
örülsz, ha este hazatalálsz.
Mercedes, Volvo, Mitsubishi,
helikopterrel erre nagyon ciki.
A Balaton partján Mészáros az úr,
egy kérdésem van gyerekek:
ki tud itt magyarul?”
Ezek élnek jól a mi pénzünkből!
Nyugdíjas, iskola igazgatóhelyettes és vállalkozó a státuszuk. Képviselői tiszteletdíjuk és egyéb juttatásuk ugyanannyi, mint dr. Soós Attiláé vagy dr. Nagy Ákosé. Hogy dr. Kiss János miniszterelnöki biztos mennyit szakit a semmiért, az ogy. kampányát ezzel is megízzesítve… Na az a közpénzekből való perverzítás!
Tudjuk! Dr. Becskeházi Attila Csaba
a Paksi Atomerőmű kapacitásának fenntartásához kapcsolódó infrastruktúra-fejlesztésért, innovációért és lokalizációért felelős államtitkár fizuja ugyanannyi mint a nagy-nagy Párbeszéd párt frakcióvezetőjéé , Szabó Tímeáé.
Amerikában kiképzett Szabó Tímea milliókat képvisel.( ő mondta) Mi is lenne velünk , ha Tímcsike , Burány elvtárs segítségével nem volna …Na az a közpénzekből való perverzítás!
Ez elég szomorú ha egy putyinkiszolgáló nercsicska senki által annyit keres mint egy VÁLASZTOTT képviselő.
Bijjon , bijjon nehéz a tudósító élete
„Öt évig újságíróként brit és amerikai lapoknak, valamint hírügynökségeknek tudósított Magyarországról. Később a Harvard Egyetem jogi karának egyik kutatóprogramjához került, először kutatóként, majd kutatásvezetőként. Az ENSZ megbízásából itt fegyveres konfliktus-megelőzési stratégiákról, illetve sérülékeny csoportok védelméről folytatott kutatásokat.
2001-ben három hónapig Pakisztánban dolgozott az International Rescue Committee nevű civil szervezetnél, ahol többek között az afgán menekültek kérdéseivel foglalkozott.
A 2001. szeptember 11-ei terrortámadás előtt egy héttel tért vissza Bostonba, ahol a támadást követően az afgán konfliktus rendezésével kapcsolatosan folytatott kutatást. Az amerikai bombázások befejeztével Afganisztánba költözött és Kabulban egy ideig a Harvard megbízásából az ENSZ afganisztáni missziójával dolgozott együtt. Feladata az új afgán kormány kapacitásfejlesztésének elősegítése volt. Néhány hónappal később csatlakozott a CARE International szervezetéhez, ahol egy országos emberi jogi felmérést vezetett.
2003 őszén visszaköltözött Magyarországra, majd 2004 elején csatlakozott a Magyar Helsinki Bizottsághoz, ahol közel négy évig koordinálta a Menekült Programot. 2008-ban a Lehet más a politika! nevű mozgalom egyik alapítója volt, majd annak párttá válása után választmányi tagja….”
Ajjaj ! Akkor mit össze nem hazudott Lackner a választás előtt
oszt megválasztottátok . Vagy ő VÁLASZTOTT, titeket?
„„Vannak, akik azt mondják, ha nem keresed meg az évi százmilliót a kerületi politikában, hülye vagy” – legalábbis Lackner Csaba kispesti MSZP-s önkormányzati képviselő szerint, aki a Magyar Nemzet és a Hír TV birtokába jutott, több órás hangfelvételen, a jelek szerint drogpartin beszél arról, hogyan osztozkodtak a pénzen és a hatalmon a baloldali képviselők az elmúlt években.
Döbbenetes hangfelvételek láttak napvilágot nemrégiben. A többórás hanganyagon Lackner Csaba MSZP-s képviselő és baráti társasága a jelek szerint drogozás közben arról beszélgetnek, hogy hogyan osztozkodnak a pénzen és a hatalmon a baloldali képviselők.
A képviselő ugyanis azt ecseteli egy társaságban, ahol elmélkedés közben egy fehér port tartalmazó zacskót a ventilátor előtt szárít: „ahol a pénz elosztásáról döntenek, ott a hatalom, ott a pénz, ott az erő”. Hogy milyen pénzekről beszélhetnek, csak sejthetjük, hiszen az is elhangzik: Kispest Önkormányzata tavaly felvett 1 milliárd forint hitelt úgy, hogy közben majdnem 800 millió forint tartaléka is volt a kerületnek. És mindez elmondása szerint Kránitz Krisztián MSZP-s képviselőn, a vagyonkezelő vezetőjén ment keresztül, „senki nem sajnálta tőle” – bármit is jelentsen ez.
„Aki az önkormányzati politikában nem keres évi százmillió forintot, az hülye. És az is igaz, hogy aki jól csinálja, az igazából nem a büdzséből veszi el, hanem olyan emberekkel köt szerződést, meg olyan eladások vannak, ahonnan a külső vállalkozóktól jön vissza” – hangzik el Lacknertől. És még a mértéket sem kell találgatnunk.”
– Én azt a pénzt, amit megkeresek havonta, legalább nyolc, kilenc vagy tíz új építésű, 40-50 négyzetméteres ingatlanomnak kellene lenni, hogy azok kiadásából azt a havi bevételt tudjam fedezni. Ezek értéke 300-400 millióra is rúghatna. Ahhoz, hogy másfél milliót mindenféle munka nélkül beszedjél. A lakás után az szja-t le kell adóznod, meg ugye be kell vallanod, hogy honnan a f…szomból van – vázolja fel Lackner. Majd azt is hozzáteszik: „ezért csinálta Péter k@va okosan”, utalva Gajda Péterre, de ezt a gondolatmenetet végül nem fejtik ki bővebben. Arról egy másik hangfelvételen beszélgetnek, hogy Gajda Péter itthon ingatlanokba fekteti a pénzét. „
ja, a képviselői tiszteletdíjuk. Simonnak még az sincs, mi?
A képen látható a Velünk a Város mszp-s uralta frakciójának , Velünk a Városrész trónkövetelő dékás frakciója?
Szamárság ez nem szakadárság. Csak rá kell nézni az térképre.
Adok egy friss „Vásárhelyi Mária”-t a toporgó miskolci mszp-nek. ????
„Vásárhelyi Mária
Egyre inkább az a meggyőződés alakul ki bennem, hogy a „gyurcsányozás” valódi célközönsége a tudatos ellenzéki szavazók egy része. És ez nem azért van így, mert az állami propagandagépezet őket akarja elbizonytalanítani, hanem azért mert már csak rájuk hat a gyurcsányozás, mégpedig oly módon, hogy elhiszik, hogy ha Gyurcsány nem lenne a politikai élet szereplője, akkor sokkal nagyobb esélye lenne az ellenzéknek a győzelemre. Szóval ők a fideszes propaganda első számú áldozatai. Egyrészt azt gondolom, hogy a bizonytalanok közül a gyurcsányozással és ezzel a silány „gyurcsány-show” kampánnyal már senkit nem lehet megijeszteni, 15 éve tudják, hogy ki Gyurcsány, ha eddig nem féltek tőle, ezután sem fognak. A fidesz-szavazókat meg nem kell győzködni, ők úgyis tudják, hogy Gyurcsány=Ördög. Tehát maradnak azok az eltökélt ellenzéki szavazók, akik bedőlnek a fideszes kampánynak és minden adandó alkalommal elmondják, hogy „Gyurcsánnyal nem lehet győzni”, „Gyurcsánynak vissza kéne vonulnia”. Na de könyörgöm, miféle elképzelés az, hogy a jelenleg legnagyobb ellenzéki párt vezetője vonuljon vissza?! Hiszen mindannyian tudjuk, hogy ha Gy. visszavonul, akkor ez a párt nincs. Azt pedig láthatjuk, hogy egy erős középpártot felépíteni a semmiből nem kis eredmény, Gyurcsányon kívül ez senkinek nem sikerült eddig. Nézzük meg hány ellenzéki párt toporog évek óta a bejutási küszöb körül vagy alatt és nem sikerül növekednie. Gyurcsány ott van és a pártjának van legalább egymillió szavazója. Ezt tudomásul kell venni minden ellenzéki szavazónak, függetlenül attól, hogy rokonszenvezik-e vagy sem a DK elnökével. És azt is tudomásul kell venni, hogy aki bedől és ezt a „Gyurcsánynak vissza kell vonulnia” mantrát nyomja, az árt az ellenzéknek és a fideszt segíti, ha nem is ezt szeretné.”
Mekkora barom vagy te.! Szabó Tímea vajon mit csinált évekig Afganisztánban? Gyűjtötte az információkat. És vajon kinek? Tudjuk a választ. Majd a magyar Parlamentben mocskos szájjal szidja a kormányt. Kiket képvisel ez az 1%-os párt?Egy harmatgyenge politikus, tele hazugságokkal, nemzetgyűlölő, programnélküli politikai senki. Ne hasonlítsd össze egy konkrét projekt beruházásáért szakmai felelősséggel tartozó emberrel.