“Kot- kot, kotkodács, minden napra zűdzsuzsát!” ( CEFRE; Cementgyár Ellenesség Felszításában Reménykedők Egyesülete ) A nap kommentje

Ugyanez a kép a belső CEFRE intranet hálózaton is megvan. Csak a felirat más:

“Kot- kot, kotkodács, minden napra zűdzsuzsát!”

( CEFRE; Cementgyár Ellenesség Felszításában Reménykedők Egyesülete )

3 Responses

    1. Minek? Ott vannak a zöldfasiszták. „Ugyanis nem önmagukra, hanem a társadalom egészére akarják azt érvényesíteni, nem olyanok, mint pl. a Krisnások, akik elvonulnak Somogyba és pásztorkodnak, szart gyűjtenek és komposztálnak, közben jókat imádkoznak stb. Nem, a zöldfasiszta a társadalmat kívánja kényszeríteni, átnevelni saját ideológiája mentén.

      https://index.hu/kulfold/ep/2018/09/04/civil_szervezetek_nyilt_level_brusszel_hetes_cikk_eljaras/
      ‘A nyílt levelet többek között aláírta:

      a Human Rights Watch,
      az Amnesty International,
      a Riporterek Határok Nélkül (RSF),
      az Emberi Jogi Szervezetek Nemzetközi Szövetsége (FIDH),
      a Civil Society Europe,
      a Nyílt Társadalom Alapítványokhoz tartozó European Policy Institute,
      a Jogászok Nemzetközi Bizottsága (ICJ),
      valamint a Climate Action Network Europe.’

      Utóbbihoz kötődik pl. a levegő csoport, mely eddig nem határolódott el a Magyarország-ellenes lépéstől.”

      1
      1
    2. Miért? Imádom a zöldeket!
      „hogy az elektromos autó nulla emissziója csak az autó adott helyén érvényes, a felhasznált áram előállítására már korántsem biztos.

      Ja. Máshol füstöl!”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű