MVK, te csodás.. . December 31-én, Szilveszter napján szombati menetrend lesz érvényben
Arra senki nem gondolt, hogy dec. 31 MUNKANAP, és ha az 54-es nem jár (márpedig szombaton nem jár) és a pl. a megyei kórházban dolgozó és Diósgyőr irányából bejáró több száz ember hogy jut majd el a munkahelyére, valamint a betegek hogy jutnak el a kórházba a szakrendelésekre???
Remélem eszébe jut valakinek a döntés hozók közül és korrigálják ezt a bakit!!!
