1300 Ft. óránként. Legyél Veres Pali buszsofőrje

Autóbusz-vezetői állásba keres jelentkezőket a Miskolc Városi Közlekedési Zrt. A cég toborzót is tart november 28-án – közölte portálunkkal a városháza.

Olyanokat várnak, akik lehetőleg „D”, de minimum „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkeznek, érvényes PÁV II. alkalmassági vizsgával, GKI kártyával (amely megszerezhető 1 éves tanulmányi szerződéssel).

A cég segít a „D” kategóriás vezetői engedély, illet a GKI-kártya megszerzésében (tanulmányi szerződéssel). Mindezért a munkáltató hosszú távú munkalehetőséget kínál egy stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál, 1.230 – 1.300 forint/órás alapbért (bejelentetten) a tanfolyamok sikeres elvégzését követően, bérpótlékokot, juttatásokat, cafetériát. És ami szintén nem elhanyagolható: ingyenes utazást az MVK járatain a munkavállaló, a házastársa, valamint a velük élő iskolás gyermekek részére is.

Személyes tájékozódási és akár jelentkezési lehetőség az MVK és a Miskolci Foglalkoztatási Paktum közös toborzó napján november 28-án, csütörtökön 9 órától a Görgey Házban (Görgey Artúr u. 4).

Jelentkezés céljával az önéletrajzot a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu  e-mail címre várják.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű