Ha egyedül szeretnél lezárni egy hidat Budapesten…

Felmászott a Szabadság hídra , de lejönni már nem tudott, le kellett zárni a Duna-hidat a fővárosban

 

Felmászott a Szabadság hídra, de lejönni már nem tudott, le kellett zárni a Duna-hidat a fővárosban – jelentette az Index, és rövidke videót is közölt a különös esetről.

Vasárnap délután egy férfi felmászott a budapesti Szabadság hídra, azonban lemászni önerejéből már nem tudott – nyilatkozta a hírportálnak Kisdi Márk Máté, a katasztrófavédelem szóvivője.

Késő délután a katasztrófavédelemnek le kellett zárni a hidat, hogy biztonságban lehozzák a férfit, ami egy emelőkocsis tűzoltóautó bevetésével sikerült is.

Fél hatra már feloldották a lezárást, és helyreállt a forgalom.

Index

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű