A hónap kommentje. Felhívott Alakszai zoli , kisbetűvel ,mert számomra összement ,mint az aludt tej…

Honvédné Éliás MáriaMai

nap ,mindenkit felhívott Alakszai zoli , kisbetűvel ,mert számomra összement ,mint az aludt tej. Jön a választás ,most szeretné ,hogy szavazatomat rá adjam ,
Olyan emberre nem szabad szavazni ,aki a másik felet nem tiszteli ,nem beszél vele .

Így a szavazatomra ne várjon ,töröljön , töröljön ,hiszen az embereket ,csak érdekből hívogatja ,vagyis az automata üzemmódba helyezett magnóval üzenget .

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű