A Belvárosban, a Bocskai utcában is forgalmirend-vá ltozás lesz. Molnár Petike képviselő arra készül, hogy „a lakosság kérésérére” fizetőssé teszi a parkolást.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
A Belvárosban, a Bocskai utcában is forgalmirend-vá ltozás lesz. Molnár Petike képviselő arra készül, hogy „a lakosság kérésérére” fizetőssé teszi a parkolást.