Miskolc. Forgalmi rend változás lesz a Selyemréten

A teljes Selyemrét lakóövezet komfortosabb lesz, miután egészségügyi gallyazáson, fakivágáson és forgalmirend-változáson esik át – mondta Katona Ferenc önkormányzati képviselőt. A lakóövezet gallyazása február 25-én már elkezdődött, a forgalmi rend változásának javaslatáról pedig csütörtökön tart lakossági fórumot az önkormányzati képviselő.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű