A teljes Selyemrét lakóövezet komfortosabb lesz, miután egészségügyi gallyazáson, fakivágáson és forgalmirend-változáson esik át – mondta Katona Ferenc önkormányzati képviselőt. A lakóövezet gallyazása február 25-én már elkezdődött, a forgalmi rend változásának javaslatáról pedig csütörtökön tart lakossági fórumot az önkormányzati képviselő.
