Maja Skoric, a DVTK
kosarasok csapatkapitánya tolmácsolta a szurkolók jókívánságait és megköszönte nekik a mérkőzések során összegyűjtött adományokat. Dr. Farkas Tamás, a Gyermeksebészeti, Traumatológiai és Égési Osztály osztályvezető főorvosa hangsúlyozta: az élsport adottságai miatt a lányok az átlagtól gyakrabban találkozhattak a GYEK szolgáltatásaival – jelenleg is műtétre vár egyik sportolójuk – és majdan anyaként, gyermekükkel is megfordulhatnak az intézmény falai között.
A karácsonyi adományok egy részét személyesen kapják a kis betegek, a többi pedig a kórház játékkészletét gazdagítja – tudtuk meg.
