Lehet, hogy miskolcra gondolt a miniszter? Vidékre exportálnák a Természettudományi Múzeumot

Az ATV egyenes

beszéd című műsorában, egy másról szóló beszélgetés közben elejtett megjegyzés formájában jelentette be Palkovics László, hogy a kormány vidékre költözteti a Természettudományi Múzeumot. Az innovációs és technológiai miniszter szó szerint így fogalmazott:

„A kormánynak az a döntése, hogy létrehozzuk az új Természettudományi Múzeumot. Egyelőre úgy tűnik, hogy ez valahol vidéken, az egyik nagy egyetemi városunkban jön létre, hogy méltó feltételeket tudjunk teremteni.”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű