Félmilliós büntetéseket kaptak az ellenzéki politikusok Kövértől

Közös

sajtótájékoztatót tartott csütörtök délután az MSZP, a DK, a Párbeszéd és az LMP a Parlamentben, ezen többek között kiderült, hogy Kunhalmi Ágnes, Tordai Bence, Varju László, Bangóné Borbély Ildikó, Szabó Sándor, Tóth Bertalan is 400-500-600 ezres pénzbüntetést kapott Kövér Lászlótól.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű