Közös
sajtótájékoztatót tartott csütörtök délután az MSZP, a DK, a Párbeszéd és az LMP a Parlamentben, ezen többek között kiderült, hogy Kunhalmi Ágnes, Tordai Bence, Varju László, Bangóné Borbély Ildikó, Szabó Sándor, Tóth Bertalan is 400-500-600 ezres pénzbüntetést kapott Kövér Lászlótól.
