A rendőrség már a kocsmákban van!

Az Európai Baloldal tiltakozik a rendőrség agresszív fellépése ellen. A december 12-ei tüntetések után a tüntetőket üldöző rendőrök lezártak egyes belvárosi szórakozó helyeket, majd benyomultak oda, és a szabályokat mellőzve igazoltatták az ott lévőket.

A rendőrségnek a törvényes rendet, a lakók nyugalmát kell biztosítaniuk, és nem léphetnek fel úgy, mint a birodalmi rohamosztagosok.

Az Európai Baloldal az ügy azonnali kivizsgálását követeli a belügyminisztertől, és egyben felszólítjuk a rendőri vezetőket, hogy tartózkodjanak a jogosan és békésen tüntető állampolgárok provokálásától.

Európai Baloldal

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű