TÚLÓRÁZZON AZ ANYÁD! – ÜZENIK A KORMÁNYNAK. Budapesten van egy kis dulakodás a parlamentnél

A tiltakozó tömeg

szombat délelőtt 11 körül indult el a Jászai Mari térről, a vonulókat a „Tiltakozunk a rabszolgatörvény ellen” felirattal vezették a színpadhoz. A tüntetők is több transzparenst hoztak magával, például „A fideszes is áldozat” és „Ez itt már nem a NER, hanem a tökéletes aljasság rendszere” szövegekkel.

Egymást követték a szakszervezetek, a Vasasok, a VDSZ, pedagógusok szakszervezetei, de az Audi Hungária szakszervezet is

vonult. Kilakoltatás ellenes mozgalmak, például a Város mindenkiért is ott volt a tömegben. Egyetemistáknál a CEU melletti transzparensek is voltak, és „Szabad Egyetem”, „Nem vagyok áru” feliratú táblákat is látni. Bővebben itt. https://index.hu/belfold/2018/12/08/tuntetes_kossuth_ter_szakszervezetek_tuloratorveny/

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű