Örök lúzerek vagyunk? Bécs polgármestere büszke arra, hogy hozzájuk megy a CEU

Büszkék vagyunk arra, hogy a németül beszélő városok közül arányaiban Bécsben lakik a legtöbb diák, és most lesz még egy egyetemünk, amely Budapestről jön – mondta egy konferencián Michael Ludwig, Bécs polgármestere kedd délelőtt a 24.hu cikke szerint.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű