Ha nagy már önnek Miskolc. Egy idő után az ember belefárad egy nagyobb városba. A busz mindig tömve van, rengeteg a fura ember és a levegő sem olyan jó. Merre lehetne egy ilyen helyzetbe elmozdulni? Főleg ha olyan valakiről van szó, aki szereti, Kelet-Magyarországot csak Miskolcból van már elege, egy kis változásra vágyik végre. Ebben az esetben szerintem nagyon messze se kell költözni, hiszen szinte a szomszédban ott van Tiszaújváros, avagy leánykori nevén Leninváros. Felépítése rendkívül hasonló Miskolcéhoz, talán kevésbé dombos, a hangulata is hasonló, de területileg és lakosságilag lényegesebben kisebb. Így ha valaki ilyen megfontolásból akar váltani lakhelyet, Tiszaújvárost csak ajánlani, tudom. Még munkát találni sem valami túl nehéz, elég csak a tiszaújvárosi állások oldalra felmenni és ott bárki se perc alatt talál magának munkát. Ilyen kecsegtető lehetőségek mellett megéri Tiszaújvárosra váltani! http://quicktionary.hu/ha-nagy-mar-onnek-miskolc/
