VáradiGábor2016.március 21 .-én fáklyás felvonulásra hívunk Mindenkit az Antirasszista világ nap alkalmából!
18.00-kor találkozás a Centrum Áruház előtt!!
MONDJUK EGYÜTT NEMET A RASSZIZMUSRA!
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
VáradiGábor2016.március 21 .-én fáklyás felvonulásra hívunk Mindenkit az Antirasszista világ nap alkalmából!
18.00-kor találkozás a Centrum Áruház előtt!!
MONDJUK EGYÜTT NEMET A RASSZIZMUSRA!