Miskolc. Amikor egy nulla támogatottságú párt megszólal

Az Együtt az alábbi sajtónyilatkozatot adta ki a minap.hu -nak Nagykorsó ügyében
„Az Együtt nagyon sajnálja a miskolci helyzet elmérgesedését. Továbbra is azt gondoljuk, hogy Nagy-Korsa Juditnak akkor is vissza kellett volna adnia a mandátumát, ha erre jogilag őt semmi sem kötelezi, mert ez lett volna a tisztességes megoldás.
Az Együtt szerint tisztességtelen politikai partnerekkel nem szabad szövetséget fenntartani. A jelen helyzetben nem volt más megoldás: egy működésképtelen és rossz megoldás esett itt szét. Az összefogás önmagában nem ér semmit, annál sokkal fontossabb a tisztességes és becsületes, az emberekért való politizálás” – írták.
Mint ismert, a héten kizárta soraiból a baloldali frakció Nagy-Korsa Juditot. Az eljárást a képviselő korábbi pártja, az Együtt kezdeményezte, mert a politikus szeptemberben átlépett a Demokratikus Koalícióba, és bár többször egyeztettek vele, mandátumáról nem mondott le.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek