Székelyföldön készül a martinkertvárosi Mária-oltár

A martinkertvárosi Jézus Szíve templom egy új Mária-oltárral gazdagodik. A templom egykori tervezője oltárt is tervezett az épületbe, ezt találták meg nemrégiben. A munka elvégzésére egy székely fafaragó mester mondott igent. minap.hu

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű