Droggal bukott meg a szélsőjobbos főkapitány

A szélsőjobboldali Nemzeti Őrsereg vezére éppen kábítószert vásárolt Nyíregyházán, amikor lecsaptak rá a rendőrök – tudta meg a Népszabadság.

A Jobbikhoz több szálon kötődő szervezet nagy becsben tartja a Szent Koronát és Istent, annak azonban nincs nyoma, hogy síkraszállna a drogfogyasztás legalizálásáért.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű