Tisztújító taggyűlést tartott a KDNP Miskolc Városi Szervezete
. A Lévay József Református Gimnázium dísztermében megtartott rendezvényen a tagság egyhangú szavazással – a párt alapszervezetét immár kilenc éve irányító – Molnár Pétert választott újra elnöknek.
A titkos szavazás eredményeként a szervezet titkára Papp Zsolt, míg gazdasági vezetője ifj. Feledy Péter lett. Az elnökség tagjává ifj. Váraljai Zoltánt, Kovács Lászlót, Hollósy Andrást és Kozma Istvánnét választották.
Az alapszervezet tagokat választott a párt megyei választmányába is. A megválasztott tagok: Csiba Gábor, Molnár Péter, Mándy András, Solymosi András, Váraljai Zoltánné, Strassburger Gyula.
