Gyula utca. A harmadik lövés után feküdt el a harci kutya

Img 1820

Csak a harmadik lövés után feküdt el az

a harci kutya amelyet a hét végén lőttek meg a Gyula utcánál rendőrök, miután a három kisebb kutyát megtámadott. A rendőrség tájékoztatása szerint nincs ebbe semmi különös, hiszen ha nem életfontosságú szervet ér a lövés akkor túlélhető egy ilyen magas fokozatú „ólommérgezés”(állítólag él is a kutyus). A magyar rendőrök egy része még mindig PA tipusú stukkerrel van felszerelve, amivel kapcsolatban állítólag a rendőrök azt mondják, hatékonyabb ha hozzávágják a delikvenshez…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű