Csak a harmadik lövés után feküdt el az
a harci kutya amelyet a hét végén lőttek meg a Gyula utcánál rendőrök, miután a három kisebb kutyát megtámadott. A rendőrség tájékoztatása szerint nincs ebbe semmi különös, hiszen ha nem életfontosságú szervet ér a lövés akkor túlélhető egy ilyen magas fokozatú „ólommérgezés”(állítólag él is a kutyus). A magyar rendőrök egy része még mindig PA tipusú stukkerrel van felszerelve, amivel kapcsolatban állítólag a rendőrök azt mondják, hatékonyabb ha hozzávágják a delikvenshez…
