Ezek mennek a Facsén… Mandiner közönségének jelenleg 90% likeolja a vén kommunista szövegét

Bencsik András, aki a Kádár-rendszerben a Népszabadság „Pártélet”

rovat vezető munkatársa volt újabb Békemenetet fog szervezni, mert „Amerika nem a barátunk és még csak nem is a szövetségesünk”, valamint szükséges leszögezni ország-világ előtt, hogy „az Orbán-kormányt a történelmi jelentőségű társadalmi beágyazottsága miatt sem most, sem később nem lehet leváltani.” A jobbközépnek mondott Mandiner közönségének jelenleg 90% likeolja a vén kommunista szövegét.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű