Nem tudod mit csinálnak a forgalomirányító lámpákkal?
Tisztelt Szerkesztő!
Miskolc-szerte cserélik le a lámpákat és a vezérlő-szekrényeket.
Közben elrontanak mindent, ami eddig jó volt! A Király utcának a lámpaprogramját
egy Földesbe járó diák készítette, anno … több mint 25 éve, és azóta nem mertek hozzányúlni, mert tökéletesen
működött a mai napig! Most belepiszkáltak … el is b@ …ták!
A Kis Ernő utcát is elbaszták, és az akkor működött végre jól!!! Bizonyságul arra, hogy úgy is lehet! Hiszen egy terelőútnak az a dolga, hogy ott a lehető leggyorsabban
levonuljon a forgalom, folyamatosan, megállások nélkül, hogy a légszennyezettség is kisebb legyen! A Kis Ernőt viszont visszaállították ugyanolyan szarra, mint volt!
Ugyanúgy a terelőúti forgalom alá van rendelve a becsatlakozó mellékutak forgalmának!
Szóval nézz már utána kérlek, hogy mi folyik mit cserélnek mire? Össze lesznek e végül kapcsolva már a lámpák egymással?
Lesz-e valami optimalizáló szoftver? Használják-e végre a forgalomszámláló hurkokat a ciklus idők rugalmassá tételére?
név és cím a szerkesztőségben
