2014. június 30-án (hétfő) 18 órai kezdettel
kerül sor a „Kormánytisztviselői Nap” ünnepi rendezvény megtartására. A gálaműsorral egybekötött ünnepségen elismerések átadására is sor kerül.
Helyszín: Művészetek Háza
Program:
• Ünnepi köszöntő: Demeter Ervin kormánymegbízott
• Ünnepi beszéd: Lázár János miniszter
• Elismerések ünnepélyes átadása – dr. Kovács Zoltán államtitkár és Demeter Ervin kormánymegbízott
• St. Martin gálaműsora
