Többmint 20 éve, hogy legutóbb (1991-ben)
szurkolói különvonat indult Miskolcról – akkor a Szeged – DVTK osztályozóra. Ma este viszont, 34 év után, újra Magyar Kupát nyerhet a Diósgyőr, történelmi mérkőzésre indultak tehát az egy óra után néhány perccel útnak indult vonat utasai.
