Miskolc. Indul a vonat

Többmint 20 éve, hogy legutóbb (1991-ben)

szurkolói különvonat indult Miskolcról – akkor a Szeged – DVTK osztályozóra. Ma este viszont, 34 év után, újra Magyar Kupát nyerhet a Diósgyőr, történelmi mérkőzésre indultak tehát az egy óra után néhány perccel útnak indult vonat utasai.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű