Megint Mlada Boleslavból jelentkezek

IMG 8427-800x415 1

Ne tessenek unni.

Megint Mlada Boleslavból jelentkezek. A fenti csoportkép – nem hiszem, hogy mindenkit sikerült oda terelni útközben készült. Konvojban mentünk, elől dr. Vérten Sándor igazgató úr kocsija egy Laurent Clement majd előttem a két Volkswagen Multivan – amit jobb helyeken ultivannak is becéznek. Ugyanis a második sorban egy tárgyaló asztal ami kitűnő terep számítógépes munkára, de kártyázásra is. Majd zártam a sort egy Oktáviával ami a a kategóriájában jelenleg a legjobb. Ritka luxus.

A képen Dr. Vérten Sándor, Petneházi Attila, Ladányi Tóth Lajos, Gyükéri Mercedesz, Dombi Margit, Papp Gyöző, Kovács András, Kerényi László , Kerényi Dávid, Kékesi György, Pusztai László , Nagy Norbert és talán jómagam. szantograf.hu

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű