DrSimon GáborA mai győzelem után már most elmondható,
hogy a Mester teljesítette, amit vállalt. Kisiskolás korom óta, most nyertünk először trófeát és a jövő hét még hátravan!
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
DrSimon GáborA mai győzelem után már most elmondható,
hogy a Mester teljesítette, amit vállalt. Kisiskolás korom óta, most nyertünk először trófeát és a jövő hét még hátravan!