Tiltakoznak a borsodi polgármesterek a miskolci gettófelszámolás ellen

20140513 093122 2

 Miskolc képviselőtestülete május elején döntött úgy, hogy aki lelép

az önkormányzati bérlakásból és más településen vesz házat, akkor kap 2 millió forintot. A környék településvezetői összefogtak és a tiltakoznak a szegénység export ellen, illetve, hogy Miskolc az ő kárukra kovácsoljon előnyt, miközben a problémát nem oldja meg. Felsőzsolcán május 27-én lép hatályba egy rendelet, ami megakadályozná, hogy odaköltözzenek szegények. Miskolc nem gondolja meg magát, még az önkormányzati választások előtt lezavarnák a költözéseket. (Népszava)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű