A kórházszövetség után az eszközgyártók egyesülete
is fizetős egészségügyi szolgáltatások bevezetését javasolja a közkórházakban. A politika ellenáll, de az első milliós számlákat már becsúsztatták a küszöb alatt. Cikk itt.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
A kórházszövetség után az eszközgyártók egyesülete
is fizetős egészségügyi szolgáltatások bevezetését javasolja a közkórházakban. A politika ellenáll, de az első milliós számlákat már becsúsztatták a küszöb alatt. Cikk itt.