Thürmer Gyula országos elnök keddi
sajtótájékoztatóján megköszönte azokat a szavazatokat, amelyekkel támogatták őket április 6-án. Mint mondta, a párt erősebb lett ezen a szavazáson, hiszen hatszor több szavazatot kapott, mint az azt megelőző országgyűlési választásokon.
– Többet kaptunk, de még nem eleget. Még nincs ott a Munkáspárt a parlamentben, és mivel mi nem vagyunk ott, nincsenek ott a magyar munkások, a dolgozók, a munkanélküliek, a közmunkások, a pályakezdők, a magyar társadalom szegényebb része – mondta., és mivel mi nem vagyunk ott, nincsenek ott a magyar munkások, a dolgozók, a munkanélküliek, a közmunkások, a pályakezdők, a magyar társadalom szegényebb része – mondta. minap.hu
