Amennyiben esetleg megjön
az esze a fidesznyik vezetésnek és Felcsuton is rábólintanak,vi sszahozzák:JUGA GYURIT! Amennyiben Kriza,Zsebi vagy a fiatal kdnp-s lesz a jelölt, nagyon elönytelen és kétség…
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Amennyiben esetleg megjön
az esze a fidesznyik vezetésnek és Felcsuton is rábólintanak,vi sszahozzák:JUGA GYURIT! Amennyiben Kriza,Zsebi vagy a fiatal kdnp-s lesz a jelölt, nagyon elönytelen és kétség…