Azt szeretném kérni a 2010-ben
újraindult DAM összes dolgozójától, hogy szavazzanak Sebestyén Lászlóra!
A többiek pedig, akik szerint az öreg komcsi Sebestyén elvtárs fia, a Sebestyén László hazudott, egyszerűen ne szavazzanak rá.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Azt szeretném kérni a 2010-ben
újraindult DAM összes dolgozójától, hogy szavazzanak Sebestyén Lászlóra!
A többiek pedig, akik szerint az öreg komcsi Sebestyén elvtárs fia, a Sebestyén László hazudott, egyszerűen ne szavazzanak rá.