A nap kommentje….szavazzanak Sebestyén Lászlóra!

Azt szeretném kérni a 2010-ben

újraindult DAM összes dolgozójától, hogy szavazzanak Sebestyén Lászlóra!

A többiek pedig, akik szerint az öreg komcsi Sebestyén elvtárs fia, a Sebestyén László hazudott, egyszerűen ne szavazzanak rá.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű