A kormány dolgozik azon,
hogy újraindítsa a vájárképzést és egy modern bányászatot hozzon létre – mondta a miniszterelnök az Ózdi Városi Televíziónak nyilatkozva csütörtökön.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
A kormány dolgozik azon,
hogy újraindítsa a vájárképzést és egy modern bányászatot hozzon létre – mondta a miniszterelnök az Ózdi Városi Televíziónak nyilatkozva csütörtökön.