Há má ne haraguggyá Pásztor!
Mi a kóchengeres lóhimbilimbiért nem jelented fel ezt a köcsög „hírportált”?
Miért elégedsz meg egy helyreigazítással?
Pereld már le erről a prosztónak is csak nagy jó indulattal nevezhető pusztairól a gatyát is.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Há má ne haraguggyá Pásztor!
Mi a kóchengeres lóhimbilimbiért nem jelented fel ezt a köcsög „hírportált”?
Miért elégedsz meg egy helyreigazítással?
Pereld már le erről a prosztónak is csak nagy jó indulattal nevezhető pusztairól a gatyát is.