Rém szimpatikus ez a seregszemle, de
jelentkezzen már EGY olyan színházszerető, aki rendes FIZETŐS jeggyel nézett végig legalább egy előadást az öt nap alatt !
Köszönettelegy néző
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Rém szimpatikus ez a seregszemle, de
jelentkezzen már EGY olyan színházszerető, aki rendes FIZETŐS jeggyel nézett végig legalább egy előadást az öt nap alatt !
Köszönettelegy néző