Mille börtönbe megy

Arról, hogy mi is is történt a

 találkozóin Laborc Sándorral, a Nemzetbiztonsági Hivatal volt elnökével, írja a Magyar Nemzet. Az Országgyűlés Portik-Laborc-találkozókat vizsgáló ténymegállapító albizottságát az LMP-s Mile Lajos vezeti, ő jelentette be, hogy Portikon kívül Laborcot és az összejöveteleket megszervező Vajtó Lajost, a Nemzeti Lóverseny Kft. volt igazgatóját is meghallgatják. Ezzel zárul a bizottság munkája. Szerintünk egyébként így zajlott a találkozó. 444.hu

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű