A nap kommentje…Mert hogy szar lesz az tutkó. Évek óta nem ettem normális kocsonyát már ezeken a „fesztiválokon”

mókás lenne,de Barabásék

 tudnak helyezkedni (is)…. Tudnivaló , hogy ez a román bagázs eltakarodik és nagy valószínűséggel szoci városvezetés lesz (sajnos)
Akkor meg…?
De ha meg nem,akkor pedig kibaszásból is jó messzire rakták,mert ki a farok fog felcsoszogni majdnem a kőbányáig azért a SZAR kocsonyáért. Mert hogy szar lesz az tutkó. Évek óta nem ettem normális kocsonyát már ezeken a „fesztiválokon”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű