Még néhány hét és jön a Zsóti , a Tibi meg írhatja lila akácot, s még az olvasók is jól járnak 8)
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Még néhány hét és jön a Zsóti , a Tibi meg írhatja lila akácot, s még az olvasók is jól járnak 8)