Csak egyetlen kérdésem van.
Ha Toca valóban a közgyűlés kötelező felhatalmazása nélkül, a város vagyonrendeletében foglaltakat megszegve írta alá a DAM adásvételi szerződését, akkor a jogi tótumfaktuma miért nem figyelmeztette erre, hogy ne tegye?
Ki kivel van, ki kinek játszik?
Messziről bűzlik az ügy…Az meg ,hogy egy már TELJESíTETT és LEZÁRT szerződést módosíttatnak meg UTÓLAG a közgyűléssel, amit előtte nem szavaztattak meg velük, ez alighanem forradalmi újítás az ország közgyűléseinek történetében. Na majd az új ügyészség teszi a dolgát…Az ezt megszavazó fideszeseknek gratulálok és meg majd sok sikert kivánok amikor meg kell ezt magyarázni.
Egy ilyenért, egy hétköznapi vállalkozót költségvetési csalásért és közokirathamisításért rögtön meggyanúsítanak. Különösan nagy vagyoni hátrány okozása címszóval.
4 Responses
Amilyen elszántsággal próbálta mosdatni Tocát a rendkívüli közgyűlésen a dammal kapcsolatban szerintem jár is neki…
Csak egyetlen kérdésem van.
Ha Toca valóban a közgyűlés kötelező felhatalmazása nélkül, a város vagyonrendeletében foglaltakat megszegve írta alá a DAM adásvételi szerződését, akkor a jogi tótumfaktuma miért nem figyelmeztette erre, hogy ne tegye?
Ki kivel van, ki kinek játszik?
Messziről bűzlik az ügy…Az meg ,hogy egy már TELJESíTETT és LEZÁRT szerződést módosíttatnak meg UTÓLAG a közgyűléssel, amit előtte nem szavaztattak meg velük, ez alighanem forradalmi újítás az ország közgyűléseinek történetében. Na majd az új ügyészség teszi a dolgát…Az ezt megszavazó fideszeseknek gratulálok és meg majd sok sikert kivánok amikor meg kell ezt magyarázni.
Egy ilyenért, egy hétköznapi vállalkozót költségvetési csalásért és közokirathamisításért rögtön meggyanúsítanak. Különösan nagy vagyoni hátrány okozása címszóval.