Qrbi vajon most mit csinĂĄlhat? A sarokban sirdogĂĄl, vagy bosszut forral?
Amit nem csinĂĄl, hogy kiĂĄllna, mint a vesztes csapat kapitĂĄnya, szolidĂĄrisan, engem is ĂŒss MP, sunnyog. Az egy dolog, hogy tolvaj, de qrva gyĂĄva is. Mit lehet ezen kedvelni, visszataszĂtĂł.
18 Responses
Vajon OrbĂĄnt a jövĆben is reptetik a haverok a kĂŒlföldi meccsekre, vagy a fizetĂ©sĂ©bĆl kell összekuporgatni a wizzair jegy ĂĄrĂĄt? AnikĂł asszony majd sĂŒt neki hamuban pogĂĄcsĂĄt, mert a fapadoson nincs urizĂĄlĂĄs. SĆt kaja sincs.
azĂ©rt remĂ©lem az indiai rokonlĂĄtogatĂĄsra futja neki sajĂĄt zsebbĆl
a bélslagozåst ki nem hagynå
Qrbi vajon most mit csinĂĄlhat? A sarokban sirdogĂĄl, vagy bosszut forral?
Amit nem csinĂĄl, hogy kiĂĄllna, mint a vesztes csapat kapitĂĄnya, szolidĂĄrisan, engem is ĂŒss MP, sunnyog. Az egy dolog, hogy tolvaj, de qrva gyĂĄva is. Mit lehet ezen kedvelni, visszataszĂtĂł.
https://www.facebook.com/reel/1463805118626997
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=980513974742921&set=p.980513974742921&type=3
FĂ©rgeket -közegĂ©szsĂ©gĂŒgyi szempontbĂłl-csak vonaton lehet szĂĄllĂtani.
EbbĆl mĂ©g jĂł sokat.Kell a következĆ tiszĂĄs kĂ©rharmadhoz. A poloskĂĄzĂĄs is milyen jĂłl bevĂĄlt…)::):)
ebbe (is) bukott bele a håjas görény
Nyugodt lehetsz, ameddig ez a valĂłsĂĄg, addig nyomom!
amĂg egy „fĂ©reg” rĂĄ nem Ă©breszt hogy hol a helyed, de akkor mĂĄr kĂ©sĆ lesz szĂĄmodra
Mindennapos hiĂĄbavalĂł Ă©s nevetsĂ©ges sivalkodĂĄsotok zene lesz fĂŒleinknek, hosszĂș Ă©vtizedekig szĂvesen hallgatjuk majd. Nyomjad csak, szerencsĂ©tlen hitvĂĄny hulladĂ©k, te erre szĂŒlettĂ©l, ha lehet ilyet mondani.
TĆlem…LegalĂĄbb elfoglaljatok magatokat harcos…MĂĄs Ășgysem maradt nektek…):):)
hĂș, akkor anyĂĄd sosem ĂŒlhetett repĂŒlĆre
Ăgy tudom , neked vannak fotĂłid a MĂV CargĂł 40-es Ă©veinek vagonjairĂłl.
Még ha lenne sem adnåm oda neked, csak telerejszolnåd. Nem elég neked a pohos fotója?
Ide érzem a molyszagot:
https://scontent-sin11-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/702250527_27516513131287845_2068836420689788743_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=FJ323OQY_lsQ7kNvwE4QLnW&_nc_oc=Adr9BRt46sBA6gvonTbYW9mY8-L_fx4RuGKWd6i9CBuh6DPpd3aOL5vKcSvaPYiLAbA&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-sin11-1.xx&_nc_gid=SNIXlkmJ-NMPx94qd4R4ng&_nc_ss=79289&oh=00_Af67j_6F-56d8gnQbHDSTsE-jn94SG1vEGVKGZ5goJdb4A&oe=6A14536B
Ăgy van, adjunk arcot a szarnak