Miskolci SZC Szemere Bertalan Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumban tartották péntek délután az Országos Szakképzési Tanévnyitó ünnepséget. Korábban írtuk Miskolc. A Kandóban a le nem tanított, csak lekönyvelt órákat természetesen kifizették ? 2025.08.28. 14:14 1 hozzászólás Akár több ezer kamuórát is beírhattak a KRÉTA rendszerbe egy miskolci technikumban az elmúlt évek során, de a szakképzési centrum … Bővebben: Miután Miskolcon robbant ki az elmúlt évek legnagyobb a szakképzéssel kapcsolatos botránya, itt tartották az az Országos Szakképzési Tanévnyitó ünnepséget
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba